Slovenská záhrada
Slovenská záhrada Pohostinstvo v samom centre Bánoviec n.B., Vás srdečne víta a pozýva na príjemné strávené chvíľky v kruhu najbližších či priateľov.

V spoločnosti nášho sympatického úslužného kolektívu a neopakovateľného prostredia si môžte vychutnať tie najkvalitnejšie slovenské a české čapované aj fľaškové pivká, výborné naše i moravské vínka, či si len tak oddýchnuť pri šálke dobrej kávy pri Free WIFI internete.

K dispozícii máte fajčiarsku i nefajčiarsku zónu, veľkú letnú terasu s grilom a detským kútikom, štýlovú vináreň pre súkromné akcie a oslavy (až 60 osôb), zabaviť sa možno pri moderných hracích (stolný futbal, šípky, biliard, poker) či výherných automatoch, prípadne môžte využiť aj naše možnosti príjemného a pritom cenovo lákavého ubytovania priamo v areáli.

A toto všetko sa nachádza v širšom centre malebného okresného mestečka Bánovce nad Bebravou, blízko zeleného Mestského parku, obchodnej arkády s nákupným centrom Tesco, mestskej termálnej plavárne, kina, kolkárne, autobusovej a železničnej stanice, športovej haly a futbalového štadióna… Ste srdečne vítaní – Váš kolektív SLOVAK GARDEN!

OTVORENÉ NONSTOP.